загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мудра притча про спасіння. Змусить задуматися кожну людину!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якийсь чернець щиро молився, кажучи:

– Господи, ти милостивий і терплячий, так чому ж врятувати душу так важко і чому пекло переповнене грішниками? Він довго молився, задаючи Богу це питання. І ось, нарешті, приходить до нього Ангел Божий і каже:

– Підемо, я покажу тобі шляхи, якими ходять люди. Вони вийшли з келії, і Ангел повів старця в ліс. – Бачиш того дроворуба, який несе на собі тяжку в’язанку дров і не хоче скинути хоч трохи для полегшення?

– Точно так само якісь люди несуть на собі свої гріхи і не хочуть каятися. Опісля Ангел показує старцю колодязь з водою і каже: – Бачиш безумця, який черпає з криниці воду решетом? Так і люди каються.

Черпають благодать прощення, а потім знову грішать, і благодать витікає, як вода крізь решето. Знову показує Ангел ченцеві людину і мовить:

– Бачиш того чоловіка, який поклав на коня колоду і намагається верхом в’їхати в храм Божий, а колода при цьому в дверях застрягає? Так люди свої добрі справи творять – без смирення і в гордині, – не знаючи їм ціну.

А тепер, сам, старче, поміркуй, чи легко Богу рятувати таких людей, узгоджуючи милість з правосуддям Своїм?

До списку новин