загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Все, що приходить в ваше життя, ви притягуєте до себе самі…

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Все, що приходить в ваше життя, ви притягуєте до себе самі. Притягуєте силою образів, які постійно тримаєте в своїй голові. Ваше життя – це те, що ви думаєте. Все, що відбувається в вашій свідомості, ви притягуєте до себе самі.

Думки подібні магнітам, і вони мають певну частоту. Коли ви думаєте, ваші думки летять у Всесвіт і магнетично притягують подібне – все, що знаходиться на тій же частоті. І послане в світ повертається до свого джерела, а це джерело – Ви. Ваше життя зараз – це відображення ваших минулих думок.

Все життя – не тільки велике і прекрасне, але й те, чому ви не приділяєте особливого значення. Поскільки ви притягуєте до себе те, про що найбільше думаєте, дуже легко визначити, які думки про кожен аспект життя переважують в вашій свідомості – саме тому їх втілення ви отримуєте в результаті. Якщо ви хочете щось змінити в житті, просто перемкніть канал: налаштуйтеся на іншу частоту, помінявши думки.

Проблема ось в чому: більшість людей думають про те, чого не бажають, а потім дивуються, чому це випливає в їхньому житті знову й знову. Закон тяжіння – це закон природи. Вона неупереджена і не розрізняє добро від зла, а просто сприймає ваші думки і повертає їх вам в вигляді переживань і життєвих подій. Закон тяжіння дає вам саме те, про що ви думаєте. Те, про що ви думаєте зараз, і творить ваше майбутнє життя.

Ви самі створюєте власне життя своїми думками. Скільки ви думаєте завжди, ви завжди учасник процесу Творення. Те, про що ви думаєте більше за все, на чому найбільше концентруєтесь, з’явиться і стане реальністю вашого життя. Якщо ви скаржитеся на щось, закон тяжіння слухняно притягне в ваше життя ще більше ситуацій, на які можна поскаржитися. Коли ви слухаєте чиїсь скарги, концентруєтесь на них, симпатизуєте їм погоджуєтеся з ними, ви також притягуєте подібні ситуації. Вся ваша сила, що творить ваше життя, доступна вам прямо зараз, тому що зараз ви також думаєте.

Якщо і раніше у вас були якісь думки, здатні принести вам неприємності, то ви маєте змогу змінити їх саме зараз. Ви можете стерти попередні думки, змінивши їх на добрі й позитивні. Вам потрібно навчитися усвідомлювати свої думки і ретельно їх вибирати. Крім того, потрібно навчитися отримувати задоволення від цього процесу, тому що ви і ваше життя – ваше власне творіння, ваш шедевр. Ваші думки визначають вашу частоту, а ваші почуття відразу повідомляють вам про те, на які частоті ви знаходитесь.

Коли вам погано, коли у вас кепський настрій, ви попадаєте на частоту, притягуючи ще більше негативного. Закон тяжіння обов’язково відповідає, передаючи вам ще більше картин, від яких ви почуваєтеся ще гірше.

Саме в ваших силах змінити все, тому що тільки ви вибираєте свої думки і випробовуєте свої почуття. Чим більше ви позитивні, тим більше ви притягуєте те, що допомагає вам зберігати душевне піднесення і відчувати себе все краще й краще. Якщо вам погано, знайте: ви можете це змінити!

Ронда Берн

До списку новин