загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Бджолярів та сільгоспвиробників Тернопільщини запрошують на онлайн-нараду з Міністерством аграрної політики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бджолярів та сільгоспвиробників Тернопільщини запрошують на онлайн-нараду з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Під час зустрічі говоритимуть про профілактику отруєння бджіл.

«На нараді йтиметься про: відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Нарада відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 за допомогою ZOOM-зв'язку та одночасно транслюватиметься на YouTube-каналi ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоцiацiя громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Формат заходу: онлайн-нараду буде організовано за допомогою ZOOM-зв'язку мiж студією у м. Києві та приміщеннями в громадах. Для безпосередньої участі у нараді в приміщенні громади необхідна обов'язкова реєстрація учасників (бджолярів та фермерів) за посиланням https://farmers.org.ua/form-request до 12:00 16 лютого 2022 року», - повідомляють у Міністерстві.

До списку новин