загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волинський ліс оживає

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Волинський ліс набирає барв та весняних ароматів після зимового сну. З огляду на те, що температурні показники за містом дещо нижчі, у лісі поблизу села Гаразджа, що неподалік Луцька, сніжна ковдра розтанула ще не всюди.

Але подекуди посеред брунатного опалого листя вже пробиваються смарагдові латки зелені – папороті, копитняку та люпину. Здавалося, що з потеплінням «зацвів» навіть мох, утім коробочки на тоненьких ніжках – це не квіти, а спорангії, у яких дозрівають спори рослини.

Попри те, що в обласному центрі вже місцями квітують перші провісники весни – підсніжники та примули – у лісі біля Луцька первоцвітів зустріти поки що не вдалося.

Але зовсім скоро на ще мокрій та холодній землі з’являться перші тендітні квіти. Сонце, яке на декілька хвилин зустріло привітним теплом, поволі котилося до лінії горизонту, темніло і ставало прохолодно. Затихли птахи, і тільки дятел вперто вистукував свій монотонний ритм.

Якщо ж у найближчий вікенд навідати волинський ліс не виходить – пропонуємо помилуватися природою, що прокидається, у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.

Вікторія СЕМЕНЮК

До списку новин