загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери Києва можуть безкоштовно стерилізувати своїх домашніх улюбленців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомила в.о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур, скористатися послугою зможуть кияни, що мають пенсійне посвідчення та мешкають у столиці.

Акція триватиме до 15 березня.

Стерилізувати своїх котів та собак пенсіонери можуть у клініках комунального підприємства за попереднім записом за тел.: 067-218-32-65.

Адреси клінік: вул. Вірменська, 29; вул. Електротехнічна, 5-А; вул. Ярославська, 13-А. Мазур зазначила, що безконтрольне розмноження котів та собак на вулиці – основна причина збільшення кількості безпритульних. Тож без масової стерилізації цю проблему не вирішити.

На жаль, домашні тварини теж іноді поповнюють чисельність безпритульних, тому важливо стерилізувати всіх тварин: як домашніх, так і вуличних. 

Джерело:
До списку новин