загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українським пенсіонерам підвищать пенсії на 650 гривень з березня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики України має намір змінити механізм страхових виплат, зробити його більш сучасним та зручним для громадян.

У зв'язку з цим ще одна категорія громадян може розраховувати, що з 1 березня 2022 року їхня пенсія зросте на 650 гривень. Українським пенсіонерам підвищать пенсії на 650 гривень з березня: хто отримає збільшення до виплат - today.ua

У Мінсоцполітики хочуть встановити коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат у розмірі 1,14, що дозволить збільшити відповідні надбавки до пенсій у середньому на 647 гривень.

Якщо ініціативу відомства підтримають в уряді, то з 1 березня 2022 року пенсії зростуть у 195 тисяч людей в Україні.

Варто зазначити, що Верховна Рада переглянула правила проведення індексації пенсій. В результаті, деякі категорії громадян країни отримають у березні по 135 гривень збільшення до виплат, тоді як усім іншим пенсії проіндексують.

Нагадаємо, в Україні назвали категорію громадян, які можуть достроково вийти на пенсію за наявності лише 15 років страхового стажу.

До списку новин