загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

НА ВОЛИНІ ДІЮТЬ КООРДИНАЦІЙНИЙ І КОМУНІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТРИ. ФУНКЦІЇ, КОНТАКТИ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Волині працює телеграм-канал Координаційного центру області, на який варто підписатися всім волинянам, які користуються цим месенджером. Тут вони отримуватимуть достовірну оперативну інформацію з офіційного джерела. Також працює телеграм-канал Оповіщення Волинь, де інформують про початок та відбій повітряної тривоги.

У Луцькій громаді створили батальйон оперативного реагування Координаційний центр контролює 17 напрямків діяльності Волинської області з протидії збройній агресії. За кожен напрямок відповідають конкретні вповноважені особи.

У Луцьку працює Єдиний комунікаційний центр НАПРЯМКИ: - територіальні громади (координація роботи органів місцевого самоврядування), - співпраця із закордонними організаціями та громадянами (формування потреби, прийом та розподіл міжнародної допомоги), - медицина (організація забезпечення медичної допомоги), - соціально-гуманітарна сфера (для тимчасово-переміщених осіб), - волонтерський рух, - громадські організації (взаємодія та робота), - спілки учасників АТО, ООС, - фінансове забезпечення (взаємодія з благодійними фондами, підприємствами, установами різних форм власності), - транспорт, - правоохоронні органи, збройні сили, - засоби масової інформації, - матеріальне забезпечення та логістика для потреб військових та територіальної оборони, - релігійні громади.

У рамках роботи Координаційного штабу працюватимуть гарячі лінії, куди можна зателефонувати, щоб звернутися за допомогою або ж її запропонувати. Вони працюють із 08.00 до 20.00. Гарячі лінії: 068 233 46 08, 096 881 80 91.

До списку новин