загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що робити, якщо зникло мовлення національних телеканалів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що робити, якщо зникло мовлення національних телеканалів Окупанти намагаються руйнувати телевізійні вежі. ЦПД РНБО надає оновлену інформацію, як діяти, якщо у вас зник доступ до національних телевізійних каналів:

✅ Перемикайтесь на місцеві та регіональні телеканали у ваших областях. Там теж транслюють спільний проєкт – телевізійний марафон «Єдині новини»

✅ Слухайте телевізійний марафон «Єдині новини» на AM- та FM-частотах українських радіостанцій, а також через інтернет-радіо radioplayer.ua (без тарифікації мобільних операторів)

✅ Більшість українських телеканалів мають власні канали на Youtube, а також здійснюють трансляції на власних інтернет-сторінках

✅ Українські телеканали розкодовані на супутнику, доступ до мовлення безкоштовний

✅ Безкоштовний доступ також до основних національних телеканалів «UA:Перший», «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «Рада», «УНІАН ТБ» надається платформами YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv.

Боремо ворога та #інфотерор разом!

До списку новин