загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Коли бомбили Югославію, один старенький священник сказав дуже просту істину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли бомбили Югославію один старенький священник, який виходив разом із тисячами людей, щоночі молився під авіаударами і сказав дуже просту істину:

“В моменти таких нелюдських випробувань кожна душа скидає маску або розкривається в прекрасну квітку, або згортається в дулю …” Страшно? Молимося, хто не може допомогти.

Допомагаємо, хто ще може. Але добрий ЗАВЖДИ стає ще добрішим, а злий проявляється в кожному слові та справі, тому що вже не потрібно вдавати.

Добро включає Світло, зло – вимикає залишки мозку і моральності. Будемо до кінця Світлом і квітами … всупереч всьому. Всім нам Покрови та заступництва Матері Божої!

До списку новин