загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Біженці на Волині 100 років тому

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні Україна та її громадяни переживають складний період. Західні кордони нашої держави щодня перетинають тисячі українських біженців в пошуках порятунку та джерел виживання. Маємо надію, що коли наступить мир, усі вони повернуться в Україну. Коли гортаємо старі фото, то бачимо, що подібні виклики історії українці вже переживали не раз.

Великі міграції біженців відбувались в роки Першої світової війни (1914-1918). Тоді через територію України тисячі українців їхали в пошуках спасіння. На фото у сьогоднішній добірці можемо побачити, яким було життя біженців на Волині. На кадрах – здебільшого жінки та діти, а також чоловіки старшого віку.

Кожен із своїми пожитками поспішає до прихистків. Відомо, що в ті часи багато людей загинуло під час біженства, адже умови були не прості. Після війни кожен хотів поїхати до своєї домівки, часто люди чекали роками, щоб повернутись до України. Часто приходилось будувати життя із початку. Але спільна біда об’єднувала людей і вони повертались до нормального життя.

До списку новин