загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Продуктові набори, прибирання та годування: Як пенсіонерам отримати допомогу в Києві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери та соціально незахищені люди в Києві можуть зателефонувати на гарячу лінію КМДА "15-51", щоб залишити заявку на допомогу. У КМДА створили гарячу лінію для допомоги пенсіонерам на соціально незахищеним людям.

Про це повідомляє Depo.Київ з посилання на портал Гуманітарного штабу. Повідомляється, що працівники міських територіальних центрів, соціальні робітники та волонтери вже доставили 4568 продуктових наборів тим, хто їх потребує. Ще понад дві тисячі осіб отримали гаряче харчування.

Допомога буде надаватися також соціально незахищеним категоріям людей, та для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Ідеться про: - осіб з інвалідністю; - родини, в яких виховуються діти з інвалідністю; - одиноких людей літнього віку; - паліативних хворих осіб, чий дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів тощо. "На сьогодні всі 11 територіальних центрів працюють, але з початком війни кількість їхніх працівників зменшилася.

Проте працівники терцентрів, соціальні робітники та волонтери вже доставили 4568 продуктових наборів до тих, хто їх потребує", – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда. Відомо, що ще понад дві тисячі осіб отримали гаряче харчування. Крім того, соціальні працівники надають і послуги обслуговування вдома самотніх літніх людей, осіб із інвалідністю та паліативних хворих. Ці послуги включають приготування їжі, закупку продуктів, годування, прибирання тощо. Такі послуги нині отримують понад три тисяч осіб Заступниця голови КМДА додала, що якщо ви опинилися у складних у життєвих обставинах, можете звертатися до територіальних центрів свого району особисто або за номерами телефонів:

• Київський міський територіальний центр соціального обслуговування – вул. Котельникова, 32/11, 450-91-66;

• Терцентр Голосіївського району – вул. Л. Толстого, 25/2, (044) 235-00-40;

• Терцентр Дарницького району – вул. Вербицького, 9-і, (044) 562-47-30;

• Терцентр Деснянського району – вул. Будищанська, 4, (044) 533-72-51;

• Терцентр Дніпровського району – вул. Курнатовського, 7-А, (044) 512-00-35;

• Терцентр Оболонського району – вул. Озерна, 18-А, (044) 414-09-41;

• Терцентр Печерського району – вул. Бойчука (Кіквідзе), 11-А, (044) 285-23-59;

• Терцентр Подільського району – вул. Братська, 15/9, (044) 425-05-12;

• Терцентр Святошинського району – вул. Жмеринська, 22-А, (044) 405-92-75;

• Терцентр Солом’янського району – б-р В. Гавела, 83-А, (044) 497-73-27;

• Терцентр Шевченківського району – вул. Сальського, 11-А, (044) 467-00-14.

Заявку на допомогу в Києві можна залишити на сайті Гуманітарного штабу. Також заявку на допомогу для територіальних центрів соціального обслуговування можна залишити за номером телефону гарячої лінії КМДА "15-51". Заявка буде передана до відповідного територіального центру за районом розташування. Нагадаємо, у Кабміні пояснили, як отримати пенсію чи грошову допомогу у разі зміни місця проживання. Пенсіонери можуть звернутися через особистий електронний кабінет на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Джерело:
До списку новин