загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Луцьку відкрили відділення паліативної допомоги для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Луцьку відкрили відділення паліативної допомоги для пенсіонерів, які не можуть самі себе обслуговувати. Про це повідомила у Фейсбуці директорка департаменту соцполітики Луцької міської ради Вікторія Майборода.

Завдяки зусиллям Луцької міської ради, зокрема департаменту соціальної політики та Територіального центру, було відкрито спеціальне відділення паліативної допомоги, яке працює цілодобово, для пенсіонерів, які не можуть самі себе обслуговувати. Вони лишилися наодинці зі своїми проблемами, тому що їхні родичі виїхали за кордон через війну. Наразі у відділенні облаштовано 25 ліжкомісць.

Станом на 9 березня у відділенні перебуває 5 людей, але вони постійно поступають. У такий важкий час їм потрібна не тільки медична допомага, а й психологічна підтримка та турбота.

Тому з людьми працюють не тільки лікарі, а й психолог та соціальні працівники Територіального центру, щоб такі люди не відчували самотності.

До списку новин