загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії в умовах війни: переадресувати виплати можна онлайн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсії в умовах війни: переадресувати виплати можна онлайн Пенсіонери, які в умовах війни були змушені змінити місце проживання, можуть оформити онлайн переадресацію виплат від Укрпошти.

Про це повідомила пресслужба національного оператора поштового зв’язку. Пенсіонери, які в умовах війни були змушені змінити місце проживання, можуть оформити онлайн переадресацію виплат від Укрпошти.

Послуга переадресації доступна для людей, які отримують пенсії, субсидії чи соцдопомогу. На кожну виплату можна оформити окрему заявку онлайн. У заявці потрібно вказати: своє ім'я та прізвище; вид виплати, яку отримуєте; паспортні дані; адресу поштового відділення, де раніше отримували гроші.

Далі користувачам пропонується два варіанти переадресації: адресний переказ у відділенні — пріоритетний; адресний переказ з доставкою додому — для немобільних груп населення, у разі неможливості фізично дістатися до відділення. При цьому зауважується, що його необхідно чекати довше через брак листонош. «Заповнюйте форму та розкажіть про неї близьким. Якщо є змога, допоможіть оформити переадресацію тим, хто не має доступу до інтернету», — наголошується у повідомленні.

Джерело:
До списку новин