загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як на Чернігівщині отримати пенсії в «Укрпошті» в умовах бойових дій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підприємці приносять торговельну виручку у поштове відділення, готівку використають, щоб виплатити людям пенсії. Відновлюється робота відділень у Чернігові і графік, за яким можна отримати гроші. Про все це в інтерв’ю Суспільному розповіла директорка Чернігівської дирекції "Укрпошти" Олена Дорошенко.

Про фінансування і виплату пенсій На Чернігівщині пенсійні виплати профінансовані до 25 березня включно за увесь поточний місяць. Основна проблема є у видачі грошей в окремих населених пунктах області та у місті Чернігів із урахуванням бойових дій. Про роботу поштових відділень у Чернігові 9 березня з 19 поштових відділень у Чернігові працювало п'ять. Відновлений інтернет, він місцями нестабільний, але ми максимально працюємо в ручному режимі. Перші пенсії ми видали 9 березня. Сьогодні зранку 10 березня ми відкрили 17 поштових відділень з 19.

Окраїни нашого міста, а це ЗАЗ і мікрорайон Бобровиці - це 2 поштові відділення, тимчасово працювати не будуть. Якщо ситуація не зміниться на краще, то з понеділка наступного тижня ми будемо обслуговувати клієнтів цих відділень в інших поштових відділеннях. Район Бобровиці буде обслуговуватися у відділенні №30, що у мікрорайоні Нива.

Підприємці приносять виручку у відділення, за неї виплачують пенсії Підприємці області приходять у відділення пошти і приносять свою торговельну виручку для того, щоб можна було виплачувати пенсії. Всі поштові відділення приймають торговельну виручку за зниженим тарифом з подальшим перерахуванням на банківський рахунок. Підприємство не втрачає свої гроші, а всі безготівкові розрахунки "Укрпошта" проводить у штатному режимі.

Доставка пенсій Ми поновимо зв’язок листонош, щойно зрозуміємо, що це безпечно для їх життя. Ми будемо шукати будь-які індивідуальні рішення, щоб незалежно від того,чи може пенсіонер прийти до відділення,чи не може, отримав пенсію до кінця поточного місяця. Отримати пенсію можна незалежно від дати, коли ви її отримували раніше. Якщо раніше ви отримувати її 20 березня, то зараз ви можете прийти до відділення 10 березня і також її забрати.

Про графік роботи відділень Відділення ми відкриваємо з 10:00, але готівка в нас не завжди є з цієї години. Наприклад, сьогодні, 10 березня,ми з готівкою лише з 12:00. Просимо зберігати спокій, у березні всі отримають пенсії.

Ми паралельно будемо відпрацьовувати систему,аби у відділеннях "Укрпошти" також можна було придбати необхідні товари. Графік нашої роботи з 10:00 до 15:00, у разі потреби ми подовжуємо його до 16:00.

Джерело:
До списку новин