загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Де б ви не були і чим би не займались, підтримуйте один одного!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні був в Чорткові в спеціалізованій аптеці, за ліками по спецрецептах. В приміщенні був я і старенька бабуся, років десь так під 85. Поки їй робили ліки, розговорилися. Вона розповіла, як будучи маленькою дівчинкою, їли весною траву, коли ховалися від обстрілів, як зігрівалися взимку в підвалах, розпалюючи невеличкий вогонь з пучків зібраної з поля соломи. Мене вразила її фраза “Я народилася, коли була війна, і помру під час війни” …

Я як міг, старався переконати її, що їй ще жити і жити… і що скоро все закінчиться, і буде мир. Коли принесли її ліки, я розрахувався за неї, а на її старенькі очі виступили сльози. Потім вона почала просити, щоб я забрав свої гроші, що вона сама оплатить ліки… але ми з нею домовилися, що коли закінчиться війна, ми зустрінемося, і вона віддасть мені гроші. І тоді мене вразила її друга фраза:

“Тепер я мушу пережити цю війну”. Друзі, знаю, що зараз всім важко, особливо психологічно… але де б ви не були, чим би не займались, підтримуйте один одного, і неважливо, знайомі ви, чи бачитесь вперше. Не знаю, чи зустріну я цю бабусю ще колись, але я щиро вдячний їй за її слова “Тепер я мушу пережити цю війну”!

Тримаймося! Перемога буде за нами! 

© Роман Бараболя

До списку новин