загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери у Луцьку шиють обереги для військових та навчають цьому переселенців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Клуб людей похилого віку "Неспокійні серця" створює обереги для захисників України та навчає людей, які приїхали з інших областей країни, традиційним українським ремеслам.

Про це Суспільному розповіла керівниця клубу Марія Смізюк. Зараз у клубі - 60 пенсіонерів. Зі слів керівниці клубу, чимало учасників "Неспокійних сердець" прийняли у себе вдома переселенців.

В її будинку, каже Марія Смізюк, живуть чотири родини. "В кожній кімнаті по сім’ї. Спочатку трошки важко, а тепер ми і привикли так. Женічка моя з Харкова таку ідею дала: "ви вишиваєте, а навчіть мене, щоб вишити оберіг роду". Питань немає, покажу. Почала показувати, а потім вирішила, а чому б це не показати ще комусь", – розповіла пенсіонерка.

Перше заняття організували у Палаці культури Луцька. На урок прийшла і Євгенія Дашко, яка живе в керівниці клубу "Неспокійні серця".

Джерело:
До списку новин