загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці почали отримувати підвищені пенсії: хто і на яку доплату може розраховувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Середній розмір підвищення "військових" пенсій склав 787 гривень. 660 тис. осіб отримали щомісячну доплату в розмірі 135 грн.

В результаті індексації пенсій, проведеної 1 березня, підвищені пенсії отримали близько 10 мільйонів пенсіонерів, а середній розмір підвищення склав 380 гривень.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на міністра Марину Лазебну. Відзначається, що в результаті додаткових пенсійних гарантій 660 тис.осіб отримали щомісячну доплату в розмірі 135 грн пенсіонерам, пенсії яких не підпадають під індексацію.

Доплату до мінімальної пенсійної виплати у розмірі 2100 грн отримали 1,05 млн одержувачів, у розмірі 2300 грн – 1,33 млн одержувачів. Також Лазебна повідомила про результати індексації "військових" пенсій.

Середній розмір підвищення для цієї категорії склав 787 гривень.

Джерело:
До списку новин