загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Учасники територіальної оборони зможуть вийти на пенсію раніше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці, які входять до формувань територіальної оборони тепер мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики. Зокрема йдеться про пенсійне забезпечення як у військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, та осіб з інвалідністю у результаті війни.

«У разі загибелі осіб, які входять в склад добровольчих формувань територіальних громад, під час виконання завдань, необхідних для забезпечення оборони України, членам їх сімей також надано право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для членів сімей загиблих військовослужбовців», – вказали в Мінсоцполітики.

Крім того, українці з тероборони та безпосередньо захищають Україну можуть достроково піти на пенсію за віком: чоловіки – у 55 років; жінки – у 50 років.

Для цього потрібно мати страховий стаж не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок. Нагадаємо, що 15 березня Верховна Рада України проголосувала за визнання добровольців Територіальної оборони ветеранами війни. Відповідне рішення прийняли 344 голосами.

Відповідно до прийнятих поправок добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України визнаватимуть учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни.

Джерело:
До списку новин