загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Черги за продуктовими наборами у Чернігові: щоб вистачило всім, проводять реєстрацію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Черги за гуманітарною допомогою у Чернігові. Сьогодні перший день, коли її можуть отримати жителі міста. Продуктовий набір, при чому вміст пакунків різний, може отримати кожен член родини, діти також. У місто надійшло близько 60 тисяч наборів з продуктами, сказав секретар міської ради Олександр Ломако.

Половина, загалом 16 вагонів, ще розвантажується і їх розвозитимуть у пункти видачі. Поставки будуть ще. Загалом їх має вистачити на всіх жителів, які залишилися в місті, а це близько 100 тисяч людей. Щоб люди не вставали в чергу вдруге, всіх реєструють і записують, зокрема, паспортні дані.

Це затримує людей в чергах. Черги за продуктовими наборами у Чернігові: щоб вистачило всім, проводять реєстрацію. Черги за продуктовими наборами у Чернігові: щоб вистачило всім, проводять реєстрацію "Цукру хочеться, якихось консервів хочеться, соняшникової олії, прального порошку", – розповідає про свої очікування чернігівка Наталія.

Жінка з 08:00 у черзі за гуманітарною допомогою. Говорить, пенсія мінімальна, а ціни виросли. Купувати продукти в магазині не може собі дозволити.

Джерело:
До списку новин