загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Готують безоплатні обіди та доставляють газ: як допомагають людям у Нововоронцовській громаді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На території Нововоронцовської громади волонтери допомагають пенсіонерам та біженцям з окупованих територій. Для них організовують доставку газу, щоденно готують безоплатні обіди. "Щоденно до нас приходять люди, які змогли вибратися з окупованих сіл, за допомогою.

Вже тричі ми здійснили доставку газу до пенсіонерів та незахищених верств населення. На даний час триває запис на четвертий список. На базі місцевого кафе організували щоденні безкоштовні обіди. Також роздають продуктові набори", - йдеться у повідомленні.

За словами місцевого жителя, ситуація в регіоні напружена. "Нововоронцовку продовжують обстрілювати. Останню добу було дуже гаряче. Мабуть це було найспекотніше за всі дні обстрілів нашого селища.

Є поранені серед цивільного населення. Крім одного мікрорайону, який взагалі зазнав значних руйнувань, потерпають від обстрілів й інші частина населеного пункту. Степові села фактично відрізані від світу", - написав житель Нововоронцовки.

Джерело:
До списку новин