загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери отримають нові послуги онлайн: які документи можна оформити з дому

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України вирішив удосконалити та розширити свої послуги-онлайн. Щоб скористатися новими можливостями ПФУ онлайн, потрібно зареєструватися на порталі електронних послуг фонду.

Про це йдеться на урядовому порталі. На сайті ПФУ можна зареєструватись у три способи: через Дія.Підпис, кваліфікований електронний підпис (КЕП) чи засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема Bank ID.

Наразі на вебпорталі вже зареєстровано 7,3 млн користувачів, де близько 3,3 млн громадян пройшли реєстрацію через КЕП. Варто також зазначити, що за рік чисельність користувачів зросла на 908 тисяч людей.

Далі користувачам пропонується низка можливостей: перевірка відомостей про трудову діяльність - “Електронна трудова книжка”; перевірка даних від роботодавця щодо зарплати та набутого страхового стажу; перегляд сформованих електронних листків непрацездатності; заповнення “Анкети надання інформації для автоматичного призначення пенсії за віком”; отримання довідки разом із перевірочним QR-кодом; подання Анкети застрахованої особи для внесення, зміни або уточнення інформації в Реєстрі застрахованих осіб; проведення прогнозного розрахунку пенсійних виплат у майбутньому за віком через сервіс “Пенсійний калькулятор”; подання звернень, пропозицій тощо.

Джерело:
До списку новин