загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Середній розмір пенсій в Україні становить 4370 гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні станом на 1 квітня 2022 року середній розмір пенсії становить 4370,45 гривень.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України в Фейсбуці, передає Укрінформ. Так, станом на 1 квітня в Україні зареєстровано всього 10,8 млн пенсіонерів, середній розмір пенсії - 4370,45 гривень. Із загальної кількості пенсіонерів 2,7 млн осіб продовжують працювати, середній розмір їх пенсії - 4532,91 гривень.

Переважна більшість пенсіонерів (40,4%) отримують виплати в межах 2001-3000 грн. Ще 20,5% пенсіонерів отримують виплати, що не перевищують 4000 грн. Читайте також: Виплата квітневих пенсій профінансована на 100% - Мінсоцполітики Пенсії у розмірі понад 10 тис. грн призначені 6,2% громадян.

До 2000 грн на місяць отримують 3,7% українців. 74,2% пенсіонерів отримують виплати, призначені їм за віком.

Пенсію по інвалідності отримують 13,8% українців. У зв’язку із втратою годувальника пенсії призначені 5,9%; за вислугою років — 5,4%. Соціальні пенсії отримують 0,6% українців. Як повідомлялося, з 1 березня для 10,2 млн українців на 14% зросли пенсії та соціальні виплати — це і індексація страхових пенсій, і доплати для різних категорій, які не підпадають під індексацію. Крім того, вперше проіндексовано військові пенсії.

Також уперше за 15 років в березні соціальна пенсія досягла розміру, який планувався на грудень.

Джерело:
До списку новин