загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як під час війни перевести та переоформити пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Роз'яснення особливостей призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника, який має статус безвісти зниклого, виплати пенсій переселенцям та оформлення статусу інвалідності.

 

Пенсійний фонд України роз'яснює, що люди, які через війну змінили місце проживання, можуть отримати пенсію через Ощадбанк або Укрпошту: Якщо людина обрала Ощадбанк, про це необхідно повідомити Пенсійний фонд (особисто, за телефоном, через особистий кабінет на порталі) або орган соціального захисту.

У заяві до Пенсійного фонду чи органу соцзахисту вказуються ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний код, попереднє місце проживання та тимчасове місце проживання.

Якщо пенсіонер обрав Укрпошту, про це необхідно повідомити Пенсійний фонд (особисто, за телефоном, через особистий кабінет на порталі) або Укрпошту за телефоном 0 800 300 545 (кнопка 2). У повідомленні зазначається: ПІБ, грошові допомоги, адреса проживання, за якою була попередня виплата, телефон, спосіб отримання виплати, нова адреса перебування.

Джерело:
До списку новин