загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки працює розмовний клуб української мови

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки працює Розмовний клуб української мови для вимушено переміщених осіб із регіонів, де відбуваються активні бойові дії та всіх охочих. Мовний клуб працює щовівторка і щочетверга о 16:00 в головному корпусі ВНУ імені Лесі Українки.

За словами керівниці проєкту, доцентки кафедри історії та культури української мови факультету філології та журналістики Оксани Приймачок, за місяць функціонування клуб став популярним серед переселенців.

Про це засвідчила і повністю заповнена навчальна аудиторія. буккросинг Під час заняття учасники клубу поговорили з Оксаною Іванівною про традиційні привітання українців, проаналізували відмінності російської та української мов на конкретних прикладах, читали скоромовки й започаткували обмін книгами, які принесли для слухачів із власних бібліотек викладачі, студенти та працівники Університету. буккросинг Оксана Приймачок дала кілька порад для тих, хто хоче вивчити українську мову. Перш за все потрібно читати українські книги, новини українською та дивитися українське телебачення.

Джерело:
До списку новин