загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів). – повідомляє урядовий портал.

Кількість користувачів мобільного застосунку “Пенсійний фонд” станом на 12.05.2022 сягнула понад 596 тисяч.

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” забезпечує: доступ з мобільних пристроїв до електронних сервісів Пенсійного фонду України; доступ до наявних даних персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інших відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж); захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків; доступ до наявних відомостей Електронної трудової книжки; доступ до листків непрацездатності та інших даних Електронного реєстру листків непрацездатності; доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи; подання заяви на призначення або перерахунок пенсії, що передбачає подання документів виключно в електронному вигляді; подання заяви на оформлення пенсійного посвідчення; подання даних для внесення змін до пенсійної справи; отримання та завантаження до мобільного пристрою електронних документів з Реєстру застрахованих осіб, які доступні в особистому кабінеті; верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті; подання звернення (запиту, пропозиції); перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в т. ч. прикріплених до звернень документів; одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Автентифікація користувачів можлива за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID з використанням технології Bank ID.

Джерело:
До списку новин