загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині, а саме в Радивилові, продовжує працювати етнопарк Ладомирія.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Рівненщині, а саме в Радивилові, продовжує працювати етнопарк Ладомирія. Це музей під відкритим небом, де представлені майстерня ткацтва, скансен-локація, виставкова зала з відтвореними костюмами історичної Волині, автентична волинська кухня.

Етнопарк не лише пропонує фотозони, цікаві дозвілля,а й майстер-класи з ткацтва та з пов'язування традиційних головних уборів. Туди завітав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. «У Ладомирії відчувається тисячолітній дух, традиції і багатство символів, звичаїв та обрядів українців. Особливо мене вразила відтворена оригінальна піч.

Пам’ятаю, як малим у бабусі теж любив спати на такій грубі», - поділився спогадами Віталій Коваль. Наразі

Джерело:
До списку новин