загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Маршрутка стає розкішшю: на Львівщині подорожчає проїзд у громадському транспорті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зростання цін на паливо та його дефіцит змусив очільників Дрогобича підвищити тариф на послуги міським транспортом Про це повідомляє Дрогобицька міська рада, передає "Еспресо.Захід"

Уже з 14 травня мешканці другого за населенням міста Львівщини платитимуть за проїзд 15 гривень, а на 10, як це було раніше. Власники "Картки дрогобичанина", які здійснюють оплату безготівкою, матимуть змогу зекономити 2 гривні за кожний проїзд. Завдяки "картці", додаткові преференції отримають і пільговики – пенсіонери за віком, особи з інвалідністю ІІІ групи, один з батьків дитини-інваліда віком до 18 років, опікуни дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування. Вони отримають 20 безоплатних проїздів на місяць. Водночас згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, повністю безоплатний проїзд залишать за іншими пільговими категоріями:

1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО та ООС) та бійці-добровольці АТО

2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує інваліда війни I групи

3. Особи (ЧАЕС), віднесені до категорії I

4. Особи-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії II

5. Особи з інвалідністю I, II групи

6. Особа, яка супроводжує інваліда I групи

7. Батьки загиблого військовослужбовця

8. Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни

9. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ветерани Національної поліції

10. Реабілітовані особи (реабілітовані, потерпілі від репресій)

11. Діти з багатодітних сімей

12. Учні закладів загальної середньої освіти м. Дрогобича, під час навчального року з 7:30 до 20:30, за умови пред’явлення учнівського квитка

Джерело:
До списку новин