загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більша пенсія. Кому зарахують соцвиплати при призначенні пенсійної виплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зважаючи на повномасштабну війну росії проти України уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого єдиний соціальний внесок (ЄСВ) буде нараховуватись та сплачуватись за:

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини! патронатних вихователів; батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу; прийомних батьків, які отримують грошове забезпечення, незалежно від того, працюють вони чи ні.

Про це йдеться на biz.nv.ua. Раніше сплата ЄСВ була передбачена тільки за непрацюючих вихователів та прийомних батьків.

Таким чином, при призначенні пенсії патронатним вихователям, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам будуть враховуватись отримані ними суми грошового забезпечення.

«Таке зміцнення соціального захисту вихователів та прийомних батьків особливо актуальне зараз, адже потреба у їхніх послугах у воєнний та післявоєнний період може збільшитися», — зазначили у Мінсоцполітики.

Джерело:
До списку новин