загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Була українка, нею і вмру", – 89-річна лучанка, про другу у своєму житті війну

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

89-річна лучанка Христина Домбровська – дитина війни, свідок Другої світової. Жінка народилася в селі Ольхівець на Холмщині, коли почалася війна їй було 6 років.

Нині, розповіла Суспільному пенсіонерка, не хоче тікати з рідного дому і мріє про перемогу України. "Була українка, нею і вмру", – 89-річна лучанка, про другу у своєму житті війнуСуспільне Волинь Жінка показує сімейний фотоальбом Христина Домбровська народилася 10 квітня 1933 року.

Розповідає: 1939-го гітлерівські війська окупували село, але хат не руйнували і дітей не вбивали, як це нині роблять війська РФ. Пам'ятає жінка і те, як гітлерівські війська відступали від села. "Як німець відступав, то як зараз бачу як вони бігом і їхали, і пішки і все по головній дорозі", – говорить пенсіонерка.

Після війни родину Христини Домбровської виселили з рідного села Ольхівець у Польщі на Дніпропетровщину, а згодом батько перевіз сім’ю на Волинь, ближче до Холмщини. "Була українка, нею і вмру", – 89-річна лучанка, про другу у своєму житті війну.

Жінка говорить: усе життя працювала у колгоспі, нині має розраду – квітник біля багатоповерхівки. Щодня поливає чорнобривці, які посіяла, щоб тішили людей. Каже: вірить у перемогу України і мирне майбутнє. "Була українка, нею і вмру", – 89-річна лучанка, про другу у своєму житті війну.

Пенсіонерка разом із подругою на подвір'ї будинку Нині Христина Іванівна мешкає сама у Луцьку, двоє синів з сім’ями живуть окремо. Каже: не думала, що місто будуть бомбити.

"Я нікуди не втікала з хати, куди вже я піду, мені вже все одно. Як от сирена, то здається, хай Бог милує! Я уже не буду ніким тільки як то казали: була українка, нею і вмру. Шкода мені шкода людей", – розповіла лучанка.

Джерело:
До списку новин