загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи застосовують податкову соціальну пільгу до зарплати пенсіонера

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дніпропетровські податківці нагадують, що податкову соціальну пільгу (ПСП) застосовують до нарахованої зарплати тільки за одним місцем її нарахування (виплати), що передбачає пп. 169.2.1 ПКУ.

Про зміни в оподаткуванні й звітності читайте в "Інтербух". Передплатіть видання зараз на період від 6 місяців й отримуйте знижку 10%. При цьому ПСП не застосовують до:

- доходів платника податку, інших ніж зарплата;

- зарплати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад'юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету;

- доходу самозайнятої особи від підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.

Тому фізособа, яка одночасно з пенсією отримує зарплату, має право на ПСП за умови дотримання вимог пп. 169.1 ПКУ та подання роботодавцю заяви про застосування пільги.

Джерело:
До списку новин