загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Партизанське військо з одного пенсіонера! Як чоловік знешкоджував ворожу техніку та крав снаряди росіян

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Росіяни були певні — проти них діє цілий партизанський загін. А виявилося, лише один розлючений пенсіонер може чинити їм опір! Пан Василь, якому 63 роки, разом із дружиною прожили в окупації 70 днів.

Увесь березень чоловік вночі та під обстрілами скручував боєголовки з російських набоїв, знімав акумулятори з важкої техніки, зливав солярку, викрадав документацію.

А на третій день після звільнення села підірвався на міні. На превелике щастя, залишився живий. Василь — колишній десантник, чорнобилець.

Їхню з дружиною оселю на Північній Салтівці потрощило.

На момент російського вторгнення вони були на дачі під Харковом. Звідки окупанти й гатили по Салтівці. Чоловік каже: думав, чим може допомогти, й прийшла ідея знімати акумулятори.

Джерело:
До списку новин