загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Запоріжжі люди, які постраждали від війни, можуть отримати допомогу від ООН

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

У Запоріжжі почали працювати мобільні групи, які приймають заявки на отримання грошової допомоги від ООН, для людей, що постраждали через російсько-українську війну.

Про це Суспільному повідомила координаторка напрямку грошової допомоги БФ "Право на захист" Олександра Журко. Цей благодійний фонд є одним із партнерів агентства ООН у справах біженців.

Як пояснила Олександра, щоб звернутися за такою допомогою, треба: Прийти до офісу реєстрації (у тому місті, де реалізується програма).

Із собою потрібно мати оригінали документів, що посвідчують особу та ідентифікаційний код. Від родини/домогосподарства може прийти одна людина. Але, якщо оригінальних документів немає, тоді потрібна присутність всіх членів родини.

Офіси присутні у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській та Кіровоградській областях.

Партнери також працюють у Закарпатській та Івано-Франківській області. У Запоріжжі люди, які постраждали від війни, можуть податися на отримання допомоги від агентства ООН Олександра Журко.

"Що стосується Запоріжжя, там працюють лише мобільні бригади, ми тісно співпрацюємо з органами місцевої влади і їздимо по місцях компактного поселення ВПО. Це пов'язано зі складною безпековою ситуацією саме в місті Запоріжжі", — зазначила Олександра Журко. 

Де саме та коли працюватимуть мобільні бригади, можна дізнатися телефоном.

Гаряча лінія агентства ООН у справах біженців: 0 800 30 77 11 Подати заявку вимушені переселенці можуть у будь-якому місті, де є офіційні представництва партнерів.

Джерело:
До списку новин