загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЛУЦЬКА ХУДОЖНИЦЯ ПРОДАЛА КАРТИНИ, ЩОБ ДОПОМОГТИ БАБУСІ, ЯКА ПЕКЛА ХЛІБ ПОМІЖ РУЇН

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

10 тисяч гривень, виручених від продажу картин, луцька художниця Алла Харчук переказала 83-річній Вірі Пилипівні з села Горенка.

Через обстріли її літня кухня перетворилась у руїни, вистояла лише піч. І попри це, пенсіонерка випікає в напівзруйнованій печі хліб. Ці дві жінки ніколи не зустрічалися вживу і донедавна не знали одна про одну. Алла Харчук – художниця з Луцька, засновниця художньої студії. Віра Пилипівна – пенсіонерка з села Горенка на Київщині, яка нині переживає другу у своєму житті війну.

Соцмережі облетіло фото, як вона напередодні Великодня пече паски посеред руїн під відкритим небом у печі, яка залишилася від її розбитої літньої кухні. Ця історія її дуже вразила, каже Алла Харчук. Тож вона вирішила якимось чином допомогти. Так виникла ідея продати свої картини і переказати кошти Вірі Пилипівні. Одну картину вдалося продати, а іншу розіграла на аукціоні: усі охочі могли переказати на рахунок посильну суму, і між ними провели розіграш.

Таким чином вдалося зібрати 10 тисяч гривень. Як розповіла Алла Харчук у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, щоб переказати гроші, залучила й журналістів. «Побачила сюжет про неї на телеканалі «1+1». Мене дуже зворушила ця жінка, яка переживає уже другу у своєму житті війну. Для мене вона – як образ моїх бабусь, яких я ніколи не бачила. Мене вразив її позитив, вразило те, що на згарищі вона пече хліб.

Не собі, а щоб допомогти... Вона – приклад для усієї країни. Приклад того, що якщо ти хочеш допомагати, то знайдеш можливість це робити. Кошти їй передали працівники каналу, я скинула перераховані мені гроші журналісту, а він уже передав бабусі», – розповідає вона. Читати ще: «А що мені намалювати, коли дуже страшно?» Луцька художниця кличе діток, які втекли від війни, на арт-терапію Коли журналісти передали Вірі Пилипівні гроші і розповіли, від кого це, вона написала художниці. А згодом вийшов сюжет на телеканалі.

«З Вірою Пилипівною особисто не розмовляла. Лише через відеозвернення. Вона мені теж записала звернення через канал. Коли побачила відповідь бабусі, я просто плакала... Мені стало так незручно, бо коли щось робиш добре, то не чекаєш такої зворушливої похвали. Хочеться, щоб вона жила ще довго у мирній країні. А якщо ми лишили в її серці теплий спогад – це найбільша радість», – зазначає Алла Харчук.

Лучанка скромно каже: не вважає, що вона зробила щось надзвичайне. Адже завжди намагається ставитися до людей так, як хотіла б, щоби ставились до неї. І дякує усім, хто долучився до її ініціативи.

«Я живу за біблійним золотим правилом: «Поводься з людьми так, як хочеш, щоб з тобою поводились». Я не вважаю цю історію своєю добротою чи благодійністю. Це доброта цих дев'яти жінок, які долучилися коштами і яких також зворушила історія Віри Пилипівни. Я лише написала картину і запропонувала ініціативу. Мені хочеться показувати приклад моїм учням, щоб вони бачили, що художник – це не лише про картини. Це про почуття, про любов, про добро, підтримку та допомогу. Неважливо, чи ти багатий, чи бідний, важливе бажання і велике серце, яке хоче любити людей. Хочеться в своєму житті лишити автограф любові, ніжності та доброти. Це найголовніше призначення людини», – каже художниця. Вона переконує: буде продовжувати й надалі такі ініціативи. «Я продала б усі картини для благодійних справ, якби були покупці», – резюмує вона.

До списку новин