загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прем'єр Польщі у «Super Express»: 14 пенсія – це турбота про найслабших

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Газета «Super Express» надрукувала листа прем’єр-міністра до пенсіонерів, зокрема щодо виплати 14 пенсії. «Міра відповідальності держави – піклування про найслабших», – нагадує прем’єр на шпальтах газети.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький під час прес-конференції після візиту клубу Senior+. Сьверче, Польща. 17 травня 2022 року PAP/Piotr Nowak «У важкі часи ми використовуємо унікальні рішення.

Усе це для того, щоб кожна старша людина могла почуватися в безпеці», – наголошує прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький. У листі, опублікованому в газеті, голова уряду стверджує, що партія «Право і справедливість» не тільки пообіцяла подбати про літніх людей, але й щороку виконує свою обіцянку.

«Спочатку ми повернулися до нижчого пенсійного віку, а потім почали збільшувати наші пенсійні виплати», – підкреслює Матеуш Моравєцький. Прем'єр стверджує, що літні люди не повинні вибирати між покупкою ліків чи їжі. Він вважає, що така бідність – ганьба для держави. «Тому ми робимо все можливе, щоб подібних історій не було», – зазначає він.

«Саме завдяки нашим діям середня пенсія зросла аж на 600 злотих. І це не все. Кожен пенсіонер у Польщі отримує також 13 пенсію». Звертаючись у листі, опублікованому газетою «Super Express», до старших людей Моравєцький каже, що держава має бути активною та реагувати на потреби поляків.

Тому, хоча 14 пенсія мала бути одноразовим рішенням, продиктованим пандемією, було прийнято рішення виплатити її ще раз. «Ми скасували пенсійний податок і встановили індексацію на рівні 7 відсотків», – пояснює голова уряду у листі, надрукованому газетою «Super Express».

Джерело:
До списку новин