загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волонтери Черкас плетуть маскувальні ''кікімори'' для ЗСУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За два місяці напруженої невтомної роботи волонтери Гуманітарного центру Черкаської міської ради сплели для розвідників військових підрозділів ЗСУ понад сімдесять маскувальних халатів.

Спочатку ми довгенько ''мудрували'' над тими ''кікіморами'', - ділиться керівник волонтерської групи Катерина Грузиненко. - Адже спочатку потрібно розрахувати розміри основи, виплести її, а потім уже братися за нитки.

Згодом майстрині так вправно опанували ремесло плетіння, що нині за день виготовляють по три, а то й більше, одиниць маскувальних халатів. Поспішають, бо замовлень від розвідників не зменшується. Хлопці дякують за якісну роботу і це піднімає дух і завзяття ''авторам невидимок''.

Джерело:
До списку новин