загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 13 червня у Сумах гуманітарну допомогу від держави зможуть отримати пенсіонери, старші 75 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 13 червня у Сумах продовжать видавати гуманітарну допомогу від держави. Тепер отримати її зможе категорія пенсіонерів, старших за 75 років. Про це розповів міський голова Сум — Олександр Лисенко.

За інформацією сайту Сумської міської ради, з 13 по 17 червня (включно), набори видаватимуть сумчанам, віком від 75 років (у тому числі 1947 року народження), місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади.

Допомогу видаватимуть з 10:00 до 16:00 за адресами: Молодіжний центр «Романтика» (вул. Героїв Сумщини, 3); Школа № 2 (вул. Г. Кондратьєва, 76); Школа № 6 (вул. СКД, 7); Школа № 7 (вул. Лесі Українки, 23); Школа № 10 (вул. Новомістенська, 30); Школа № 20 (вул. Металургів, 71); Школа № 23 (пр-т М. Лушпи, 36); Школа № 25 (вул. Декабристів, 80); Школа № 26 (вул. Охтирська, 21).

З собою необхідно мати наступні документи: оригінали паспорта та ідентифікаційного коду; довідку про реєстрацію місця проживання особи – додаток 13 до Правил (для власників ID-карток).

У міській раді наголосили, що гуманітарна допомога передбачена для людей, які ще не отримували такої як пільговики.

Що відомо З 30 травня у Сумах продовжать видавати продуктові набори.

9 травня Сумах розпочали видачу продуктових наборів. У Сумському центрі "Романтика" видавали продуктові набори людям з інвалідністю до 20 травня включно.

23 травня в Сумах почали видавати продуктові набори людям з інвалідністю III групи. 1 червня Червоний Хрест почав видавати гуманітарну допомогу у Сумах за записом.

Джерело:
До списку новин