загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У пенсійному фонді пояснили, як отримати пенсію за зниклих безвісти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України дав пояснення щодо отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин Про це Пенсійній фонд повідомив на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї, які перебували на утриманні годувальника.

До непрацездатних членів сім’ї належать, зокрема: Чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є особами з інвалідністю або досягли пенсійного віку; Діти, які не досягли 18 років (діти, які навчаються, та діти-сироти - 23 років) або старші цього віку, якщо вони стали особами з інвалідністю до досягнення 18 років; Чоловік (дружина), один з батьків або брат чи сестра, годувальника незалежно від віку і працездатності, якщо він не працюють і зайняті доглядом за дитиною годувальника до досягнення нею 8 років.

Пенсія призначається незалежно від тривалості страхового стажу особи, зниклої безвісти за особливих обставин. Щоб призначили пенсію, потрібно подати заяву з необхідними документами до територіального органу Пенсійного фонду України. Розмір пенсії у зв’язку з втратою годувальника обчислюється на підставі наданих до заяви документів.

Право на отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника виникає у непрацездатних членів сім’ї через один місяць з дня внесення інформації про безвісне зникнення особи до Єдиного реєстру досудових розслідувань або до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. 

Джерело:
До списку новин