загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лише через "Укрпошту": як жителі окупованих територій зможуть отримати пенсії та інші соцвиплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет Міністрів України унормував питання щодо виплат пенсій на територіях, де не працюють українські банки. Мовиться про регіони, які розташовані у районі проведення бойових дій.

Джерело: Урядовий портал 

Відповідну постанову ухвалили 10 червня на засіданні уряду за поданням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Відтепер окремим категоріям українців виплати здійснюватимуться через "Укрпошту".

Мовиться про мешканців територіальних громад, які: розташовані у районі проведення воєнних дій, перебувають у тимчасовій окупації, оточенні.

Пенсії й інші соцвиплати виплачуватимуть з урахуванням технічної можливості та пріоритетності забезпечення безпеки життя і здоров'я працівників та клієнтів, – мовиться на сайті урядового порталу.

Раніше пенсію людям, які перебувають у зоні бойових дій і на тимчасово захоплених росіянами територіях та не можуть її отримати за місцем проживання, зараховували на рахунки в "Ощадбанку". Однак якщо в окупованому населеному пункті банк не працює, тоді слід розраховувати на "Укрпошту".

Джерело:
До списку новин