загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Радивилові музейники стали волонтерами і допомагають переселенцям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це Алла уродженка славнозвісної Чорнобаївки. Жінка пригадує, що відбувалося на Херсонщині перед тим, як вони виїхали. Коли залишатися дома стало небезпечно Алла з дитиною, мамою та племінником переїхали до Радивилова. Вже у Радивилові Алла дізналася про місцевий гуманітарний штаб.

Він розпочав роботу із 29 березня, і з того часу допомогу отримали майже 700 переселенців. А ще переселенцям тут дають постіль, рушники, посуд, одяг, книги, ліки, памперси, іграшки та харчування для дітей. Наталія теж переселенка з Києва. Тому знає, на скільки важлива підтримка для таких людей. Усю допомогу вдається отримувати із інших західноукраїнських, або закордонних гуманітарних штабів.

У гуманітарному штабі «Добрі справи», допомогу вже отримали внутрішньо переміщені особи із Чорнобаївки, Харкова, Ізюма, Маріуполя, Бучі, Скадовська тощо. Гуманітраний штаб працює на базі етнопарку "Ладомирія". Це унікальний арт-простір на Рівненщині.

Під вимоги воєнного часу частину етнопарку переобладнали під волонтерський центр. «Ладомирія» – це музей просто неба, де представлені майстерня ткацтва, скансен-локація, виставкова зала з відтвореними костюмами історичної Волині, автентична волинська кухня. Етнопарк «Ладомирія» продовжує свою роботу як музей, а волонтерський центр «Добрі справи» працює у вівторок, середу та четвер із 11:00 до 13:00 у місті Радивилів на вул.Шкільна,1.

Джерело:
До списку новин