загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи зменшиться розмір пенсії через воєнний стан: що пропонує Верховна Рада

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

У Верховній Раді зареєстрували проєкт змін до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до нього, щоб розмір пенсії в майбутньому не зменшувався, період дії воєнного стану в Україні можна буде не включати до розрахунку.

В пояснювальній записці до проєкту зазначається, що через війну та російську агресію прибутки більшості громадян істотно зменшилися. В подальшому це може негативно вплинути на пенсійне забезпечення, коли страховий стаж буде відраховуватися для обчислення розміру пенсії.

Проєкт пропонує встановити таке: особа, яка звернеться за призначенням пенсійних виплат, може вибрати не враховувати дохід (заробітну плату) за період дії воєнного стану. Також можна виключити період страхового стажу протягом ціього терміну та три місяці після закінчення воєнного стану. Нагадаємо, згідно з Пенсійним фондом за I квартал 2022 року середній розмір пенсії виріс на 9,3% (на 378,92 гривень) і становить наразі до 4370,45 гривень.

Джерело:
До списку новин