загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Миколаївська пенсіонерка зібрала гроші для Збройних сил України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

10 тисяч гривень на потреби Збройних сил України передала миколаївська пенсіонерка Генрієтта Кондрашова. Зробила це за допомогою волонтерів платформи "Мрій Дій". Генрієтті Кондрашовій 90 років. Пенсіонерка родом з Чернівців, але з 1996 живе у Миколаєві. Найближчі родичі зараз у Москві.

Саме для них: онуків та правнуків по лінії брата, — протягом останніх п’яти років з пенсії 3 600 збирала гроші, хотіла зробити подарунки. Але вирішила, що українські військові заслуговують підтримки більше.

"А кому? Хто зараз найбільше потребує? Я думаю, що це найбільш підходящі люди, мені не шкода, абсолютно не шкода грошей для них!", — розповідає Генрієтта Кондрашова.

Генрієтта Кондрашова майже не виходить із квартири — важко ходити. У побуті допомагає соціальна працівниця. Вдома жінка дивиться телевізор, звідти і дізналась, що в її країні почалась війна. А в березні квартира, де мешкає, постраждала від обстрілів. "Снаряд від "Града" впав прямо біля нашого під'їзду. А в кухні і спальні у мене побиті вікна. І таким чином я дізналась про початок війни", — пригадує бабуся.

Події в Україні, постійні обстріли Миколаєва допомогли прийняти рішення про підтримку українських військових. Знайшла номери Обласної варти. Ті зв’язали із волонтерами організації "Мрій Дій".

Пропонуючи гроші, жінка попросила дещо для себе: привезти продукти, з яких можна зробити два бутерброди, тому що давно не їла їх. Зараз у Генрієтти Кондрашової одна мрія: мир в Україні. Щоб наблизити його, вона і віддала всі свої накопичення. "Я їм бажаю тільки щоб вони всі повернулися додому живі та здорові. Я знаю, що це неможливо, але все ж таки, я дуже цього хочу", — каже жінка.

Джерело:
До списку новин