загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні проведуть жорстку перевірку пенсіонерів та одержувачів соцвиплат: кого залишать без допомоги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні Міністерство фінансів укотре анонсувало перевірку всіх отримувачів соцвиплат. Верифікацією чиновники займаються вже не перший рік, незважаючи на це, кількість порушників лише зростає.

У ситуації, коли вибір стоїть між тим, щоб "почистити" списки або урізати розмір пенсій, це питання набуло особливої актуальності.

В Україні про верифікацію (перевірку) одержувачів соцвиплат говорять ще з часів уряду Володимира Гройсмана. "Слуги" ще 2019-го ухвалили закон "Про верифікацію", говорили також про створення єдиної бази всіх отримувачів соцдопомоги.

Пенсійний фонд регулярно звітував про перевірку пенсіонерів, Мінсоц "чистив" списки субсидіантів тощо. Але й зараз, як кажуть співрозмовники OBOZREVATEL в уряді, масштаби крадійства вражають.

До списку новин