загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні зменшився середній показник зарплати: що буде з пенсіями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За інформацією установи, показник середньої зарплати становить: за січень — 14 055,38 грн.; за лютий — 14133,18 грн; за березень — 13 016,16 грн.

«Таким чином, з початком війни середній показник зарплати зменшився майже на 8% - на 1117,02 грн.», — зазначають у «Пенсійному кур'єрі».

Нагадаємо, що середній показник зарплати є однією із складових формули для обчислення розміру пенсії: П = С3 x ІКЗ x КС, де П — розмір пенсії, С3 — розмір середньої заробітної плати в Україні за 3 роки на момент обігу, ІКЗ — індивідуальний коефіцієнт зарплати.

Іншими словами, середня арифметична сума коефіцієнтів заробітку по кожному місяцю страхового стажу, КС — коефіцієнт страхового стажу, тобто добуток кількості років стажу роботи та величини оцінки одного року.

Джерело:
До списку новин