загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

220 тисяч українських жінок отримали роботу в Польщі від початку вторгнення рф

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Починаючи з 24 лютого декілька мільйонів українців виїхали до Польщі.

Глава Нацбанку Адам Глапінський повідомив, що наразі у країні залишаються 1,5 млн наших співвітчизників. Деяким українцям пощастило там знайти роботу та забезпечувати свої родини. Міністр сім’ї та соціальної політики Польщі Марлена Мальонг назвала точну цифру.

У Польщі працевлаштувалися вже понад 220 тис. жінок з України. Ми задоволені цим, це добрий результат Читайте також: Дуда звітував про постачання зброї в Україну Вона додала, що польський ідентифікаційний код отримали близько 1,2 млн українців, 500 тис. із них - жінки працездатного віку.

Це добрі новини для нашого ринку праці. 

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда має намір переконати частину країн ЄС надати Україні статут кандидата. Під час свого візиту до Португалії та Італії він планує обговорити питання вивезення продовольства з України Джерело: Bankier.pl

Джерело:
До списку новин