загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника. Хто та скільки може отримати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хто вважається непрацездатними членами сім'ї

До непрацездатних членів сім'ї належать: чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є особами з інвалідністю або досягли пенсійного віку; діти, які не досягли 18 років (діти, які навчаються, та діти-сироти — 23 років) або старші за цей вік, якщо вони стали особами з інвалідністю до досягнення 18 років; чоловік (дружина), один з батьків або брат чи сестра, дідусь чи бабуся годувальника незалежно від віку і працездатності, якщо він (вона) не працюють і зайняті доглядом за дитиною (дітьми) годувальника до досягнення нею (ними) 8 років.

Обов’язковою умовою призначення такої пенсії є наявність страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі. Відтепер раніше. Хто зможе вийти на пенсію достроково за новим законом

Які умови призначення пенсії по втраті годувальника

Пенсія призначається незалежно від тривалості страхового стажу особи, зниклої безвісти за особливих обставин. Як отримати пенсію Подання заяви Звернення за призначенням пенсії у зв’язку з втратою годувальника здійснюється шляхом особистого подання заяви (після виникнення права на отримання такої пенсії) з необхідними документами до: обраного територіального органу ПФУ або через вебпортал електронних послуг ПФУ з використанням кваліфікованого електронного підпису або електронної системи BankID.

У такому випадку до заяви додаються скановані копії оригіналів документів.

Додаток до заяви

До заяви окрім стандартного переліку документів, визначеного Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування додається: витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань або витяг з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Який розмір пенсії по втраті годувальника.

Джерело:
До списку новин