загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи уріжуть пенсії в Україні через війну: що пропонують у Раді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Верховній раді зареєстрований проект змін до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Період війни можна буде не включати до розрахунку, щоб розмір майбутньої пенсії не зменшувався. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект закону № 7453.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, під час війни прибутки громадян зменшились. Це в подальшому може негативно вплинути на пенсійне забезпечення через врахування періоду страхового стажу для обчислення пенсії.

Проектом пропонується встановити, що за вибором особи, яка звернулася за призначенням пенсії, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди страхового стажу протягом воєнного стану, а також протягом трьох місяців з дня припинення.

Нагадаємо, за даними Пенсійного фонду України, середній розмір пенсії за I квартал 2022 року зріс на 378,92 гривень або на 9,5% до 4370,45 гривень.

Джерело:
До списку новин