загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Деяким українцям один рік зарахують за три: кому при нарахуванні пенсії додадуть страховий стаж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Але це стосується не всіх майбутніх пенсіонерів, пише видання «На пенсії». Зазначається, що перерахунок страхового стажу для деяких громадян став можливим із введенням у дію закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», прийнятого саме напередодні війни.

Він стосується громадян, які свого часу зазнали депортації та були відправлені на спецпоселення. «Депортованим особам, які перебували на спецпоселенні, періоди роботи на спецпоселенні зараховуються до страхового стажу для призначення пенсії у потрійному розмірі», — йдеться в інформації від ПФУ.

Щоб підтвердити свою приналежність до депортованих осіб, а також стаж роботи на спецпоселенні, доведеться подати відповідні документи.

В тому числі: приналежність до депортованих осіб (посвідчення); час (період) перебування на спецпоселенні; періоди роботи на спецпоселенні.

У Пенсійному фонді пояснили, що посвідчення депортованої особи видається місцевою держадміністрацією. А часом перебування на спецпоселенні вважають час від дати депортації до дати зняття режиму спецпоселення.

Джерело:
До списку новин