загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Коли пенсія працюючого пенсіонера не індексується

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо особа одночасно отримує різні види доходу, зокрема заробітну плату та пенсію, то їх індексація здійснюється в порядку черговості. При цьому в першу чергу індексується заробітна плата.

Таку позицію апеляційної інстанції підтримав Касаційний адміністративний суд, інформує «Закон і Бізнес». У постанові від 4.05.2022 у справі №369/3365/17 Суд зазначив, що умовою проведення індексації пенсії є надання довідки підприємства, де працює особа, із зазначенням розміру оплати праці та суми індексації. Якщо зарплата пенсіонера перевищує розмір прожиткового мінімуму, то її індексація здійснюється з розміру, що дорівнює прожитковому мінімуму.

У цьому випадку індексація сукупного грошового доходу в межах прожиткового мінімуму вважається виконаною, а тому інші доходи, у тому числі пенсія, індексації не підлягають. Цю та іншу правові позиції щодо соціальних спорів містить огляд практики КАС за травень 2022 року.

Крім того, наведені висновки, зокрема, про важливість належного заповнення табеля обліку використання робочого часу; порядок повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ; наслідки помилкового розрахунку суми податкового зобов’язання; визначення коду товару нафтопродуктів згідно з УКТ ЗЕД.

У справах щодо земельних спорів висловлені позиції щодо умов скасування державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі; підстав ухвалення суб’єктом рішення про відмову в погодженні набуття істотної участі у професійному учаснику фондового ринку; можливості проведення інвентаризації ділянки після затвердження проекту землеустрою.

До списку новин