загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сам лишився без житла і допомагає іншим. 78-річний волонтер Анатолій Бабенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вони побачили руїни домівок чернігівців і вирішили допомогти одному з них. Київські волонтери наприкінці квітня встановили жителю мікрорайону Бобровиця Анатолію Бабенку модульний будиночок.

Чоловік через дії російських військових втратив усе. Тепер, аби віддячити волонтерці Оксані Дегтярьовій, яка й познайомила Анатолія з киянами, 78-річний дідусь допомагає їй – розвантажує машини з гуманітаркою, слідкує за порядком на подвір’ї, де людям роздають допомогу. І каже, що допомагатиме, поки є сили.

Це все, що залишилося від домівки 78-річного чернігівця Анатолія Бабенка. "Коли я приїхала і побачила цього дідуся, як його бабусі відштовхують від курточок. Я його відвела вбік, поспілкувалась, бачу, що він такий сором’язливий, добрий, з душею людина", – говорить жінка.

 

Джерело:
До списку новин