загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Збір в Пенсійний фонд при першій реєстрації авто: що змінилось з 1 липня 2022 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для електромобілів його скасували, а власники авто з ДВЗ та гібридів платитимуть цей збір й надалі. Згідно з Законом України від 21 червня 2022 року №2325-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України… щодо перегляду окремих пільг з оподаткування», під час першої реєстрації автомобілів, оснащених виключно електричними двигунами, збір у Пенсійний фонд при першій реєстрації авто платити не треба.

Тобто тепер при ввезенні електромобіля платиться лише акциз у розмірі 1 євро за кожен кВт потужності (тобто 40-120 євро за авто). Під час першої реєстрації в Україні автомобіля потрібно сплатити збір в Пенсійний фонд в розмірі від 3 до 5% його вартості. Він залежить від розміру прожиткового мінімуму (п.м.).

І хоча ця сума з 1 липня 2022 року збільшилась до 2508 гривень, ставка збору в ПФ не змінилась. Адже вона залежить від розміру прожиткового мінімуму на 1 січня поточного року.

Джерело:
До списку новин